IX Bal Karnawałowy Przedsiębiorców 2024

IX przedsiębiorców odbyło się, jak zawsze, w Hotelu Mazurkas, który jest jednym z nas członków klubu. Każdy z gości został powitany przez kelnerów kieliszkiem Prosecco.

Podczas wydarzenia odbyło się wręczenie statuetek

Statuetki odebrali:

 • Diamentowy Członek u Klubu – Grupa Deluxe Sp.zo.o. W imieniu prezesa zarządu, Pana Dariusza Wojciechowskiego, statuetkę odebrał Pan Andrzej Cygan, oficjalny dystrybutor wódki Deluxe Crystal Vodka oraz dyrektor marketingu Grupy Deluxe, Pan Bartosz Pępkowski.
 • Pani Marina Lewaszowa z firmy Insigma.
 • Pan Paweł Niedbała z firmy WCS Paweł Niedbała.
 • Pani Justyna Ossowska z Restauracji RyBAŚKA.
 • Pani Małgorzata Pastuszek z firmy Queen of Stars.
 • Pani Dorota Konopińska z firmy Optyk Oko na Świat.
 • Pan Michał Zubelewicza, Dyrektor Krajowy OVB.
 • Pan Jarosław Chrobociński, Ambasador na Polskę Marki RIWAY.
 • Pan Jarosław Czapski oraz Katarzyna Rędaszka z firmy Vista.
 • Pani dr. Barbara Jerschina z firmy Face & Body Clinique.
 • Pani Ewa Mleczko z firmy NVE Consulting&Projekt.
 • Pani Katarzyna Lachowicz, Kania KM, Trenerka biznesu

Podczas balu zostały wręczone nagrody BIZONY BIZNESU, honorujące przedsiębiorców za ich długoletnią aktywność w pracach programowych Klubu Integracji Europejskiej.

Srebrny Bizon Biznesu został przyznany za pięcioletnią współpracę na Forum Klubu Integracji, a odebrali go:

Ireneusz Cichoński, będący prezesem firmy Aglo Sp. z o. o. z Rzeszowa,

Pani Lila Drzewiecka z firmy Aster Li,

Pan Paweł Szybisz z firmy D.I.P Sp. z o.o., odebrali Złotego Bizona Biznesu za siedmioletnią współpracę na Forum Klubu Integracji Europejskiej.

Złoty Bizon Biznes, przyznawany za siedmioletnią współpracę na Forum Klubu Integracji Europejskiej, został odebrany przez:

Pani Danuta Małgorzata Równiak, właścicielka Kancelarii F-U Danuta Równiak oraz Dyrektorka Placówki Partnerskiej Allianz,

Pani Ewa Piekart z firmy Data Point Sp. z o. o., Pani Małgorzata Lewandowska z Kancelarii Adwokackiej,

Pani Izabela Kopeć, prezes firmy Artmus IK Izabela Kopeć oraz Fundacji „Muzyka Sztuka Kultura”,

oraz

Pan Paweł Jaguś z firmy Figaro Corporation, odebrali Diamentowego Bizona Biznesu za 15 lat współpracy na Forum Klubu Integracji.

Diamentowy Bizon Biznesu został przyznany za 15 lat współpracy na Forum Klubu Integracji, a odebrali go:

Pani Ewa Jakubczyk-Cały reprezentuje firmę PKF CONSULT. Pani Hanna Bocheńska-Wnukiewicz jest właścicielką restauracji Florian, znanej również jako Ogień czy Woda

W kolejnej części oficjalnej balu, prezes Barbara Jończyk wręczyła wyjątkową statuetkę Pani Agnieszce D. Michalczyk, doceniając jej wybitne zasługi oraz dwudziestoletni wkład w propagowanie postaw patriotycznych i obywatelskich. Podziękowano jej i życzenia dalszych sukcesów.

Tradycyjnie rozpoczęliśmy taneczną zabawę od Polonez

Następnie, aż do późnych godzin nocnych, bawiliśmy się tańcząc w rytm muzyki, którą dostarczał nam doskonały i sprawdzony DJ Radek.

Między momentami zabawy i delektowaniem się jedzeniem, które było serwowane aż do zakończenia balu, mieliśmy okazję podziwiać znakomite występy tancerek prezentujących egzotyczne rytmy – Samba SHOW, które dodatkowo zachęciły gości do udziału w krótkim kursie tańca.

Drodzy Członkowie Klubu, pragniemy już teraz zaprosić Was na nasz X Wielki Bal Przedsiębiorców, który obiecujemy, że będzie równie niezwykły i wyjątkowy jak ten poprzedni!

Linki do wywiadów z wydarzenia: