Kuba” to film poświęcony życiu i karierze Jakuba Błaszczykowskiego.

W stolicy, w kinie KinoGram, miała miejsce uroczysta premiera filmu „Kuba„, na której pojawił się jego protagonistą, Jakub Błaszczykowski. Przy jego boku była obecna elegancko odziana małżonka.

Podczas premiery filmu „Kuba” na czerwonym dywanie zjawił się jego główny bohater – Jakub Błaszczykowski, w towarzystwie swojej żony, z którą dzieli prawie 15 lat wspólnego życia. Zaprezentowali się razem przed fotoreporterami.

Jakub Błaszczykowski, jeden z najbardziej cenionych polskich piłkarzy, którego kariera sportowa już dobiegła końca, miał niełatwe dzieciństwo, lecz zawsze wykazywał się niezłomnością. Jego życiorys stał się kanwą dla filmu „Kuba”, który będzie można oglądać na jednej z platform streamingowych od 23 lutego. Na premierę filmu przyszedł razem z żoną, Agatą, która na tę okazję wybrała długą, czerwoną suknię podkreślającą dekolt, z marszczeniami na brzuchu i rozcięciem przy lewej nodze. Agata zdecydowała się na jasne, wysokie sandały od renomowanego projektanta, a jej ciemne włosy zostały związane w wysoki kucyk, z kilkoma luźnymi pasmami ramującymi twarz. Stylizację uzupełniła długimi, srebrnymi kolczykami i prostym zegarkiem. Jakub wybrał klasyczny strój, składający się z czarnej, welurowej marynarki i spodni w tym samym kolorze, do których dobrał eleganckie buty, białą koszulę i ciemną muszkę. Para z uśmiechami pozowała fotografom.