Wystawa The PopArtPrincess w salonie Volvo Car Warszawa

Współpraca Gallery Of Young Polish Art z Volvo Car Warszawa łączy dwa różne światy biznesu i kultury, tworząc unikalne doświadczenia dla miłośników sztuki oraz wspierając artystów w ich twórczym rozwoju. Wernisaż wystawy „Showtime” to trzecie tego typu wydarzenie stworzone we współpracy galerii oraz Volvo. Tym razem prace z wystawy „Showtime” Mai Aleksandry  Gackowskiej zgromadziły wielu gości, którzy mogli podziwiać wariację na temat sztuki współczesnej  inspirowanej popkulturą.W obrazach królował kolor i dynamiczne linie, a w Volvo Studio

uśmiechnięci goście i sztuka.

The PopArtPrincess (Maja Aleksandra Gackowska) ur. 1992.

W swojej Twórczości składa hołd Pop- Kulturze oraz jej twórcom. Świetnie radzi sobie z doborem koloru oraz kompozycją.

Z wykształcenia jest projektantką mody, przez 5 lat działała w branży, by w końcu przekierować swoje doświadczenia na tworzenie serii pop-artowych obrazów. 

Media, którymi posługuje się artystka to farby akrylowe oraz media mieszanie wszelakiej maści. Koraliki, folie oraz materiały holograficzne, tzw materiały z szuflady” które kolekcjonowała przez lata by w końcu mogły stać się częścią jej prac. Spokojnie można użyć tu określenia „Sztuka Recyklingu” ponieważ używa materiałów które nie użyte zostałyby wyrzucone. Artystka nadaje im drugie życie. W pracach z wystawy „SHOWTIME” artystka odwołuje się do tworzonej „kultury pożądania”; bez żadnego konkretnego jej przedmiotu lecz samego zjawiska. Nie krytykuje, ale z nią koresponduje.

Na swoim koncie ma pracę w trzech różnych galeriach sztuki, prowadząc oraz promując artystów, sprzedając ich sztukę co pozwoliło jej poznać biznes,od środka”. Obecnie skupia się na rozwoju własnej kariery artystycznej, która koncentruje się na tz. Art Brandingu – promowaniu różnych firm poprzez sztukę. Artystka tworzy spersonalizowane obrazy, używając logotypów, charakterystycznych dla marki kolorów oraz form.

Galeria Polskiej Młodej Sztuki to dynamiczne miejsce, które promuje sztukę żyjących artystów. Specjalizuje się w prezentowaniu dzieł bezpośrednio od twórców, a kolekcje obejmują prace stworzone w ciągu ostatnich 10 lat. Jako wyłączny przedstawiciel Jana Andrzeja Walaska i Jacka Maślankiewicza, Galeria działa nie tylko w Polsce, ale także za granicą, przenosząc ich sztukę na światowe sceny.

Organizowane przez galerię wernisaże wystaw są nie tylko okazją do prezentacji dzieł, ale także do spotkań artystów z publicznością. W minionych latach Galeria z powodzeniem zorganizowała wystawy w renomowanych miejscach takich jak Paryż czy Monaco, prezentując twórczość swoich artystów na międzynarodowym poziomie.